українська російська англійська
Г. Темник: Підготовка до зими - це ще й скорочення споживання природного газу
19.07.2013 | 13:26
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Мінрегіон розглядає підготовку до опалювального періоду не тільки як планові організаційно-технічні заходи, але й як заходи, спрямовані на скорочення споживання природного газу. Про це сказав Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-кормунального господарства України Геннадій Темник на нараді з активом Одеської області щодо стану підготовки регіону до осінньо-зимового періоду.

«Загалом за рахунок реконструкції котелень та заміни теплових мереж, які будуть проведені в підготовчий період в області, можливо досягти економії газу в обсязі 420 млн. куб. м. або 5%», - сказав Міністр.

Він наголосив на необхідності тримати питання зниження споживання природного газу на особистому контролі керівництвом області. Також Геннадій Темник пгоставив завдання забезпечити до 15 вересня перегляд регіональних програм модернізації систем теплопостачання з урахуванням скорочення газоспоживання на 50% та подати їх на погодження до Мінрегіону.

версія для друку
Анонси
22-23 грудня в Україні з робочим візитом перебуватиме Перший віце-прем'єр-міністр, Міністр закордонних справ Республіки Сербія Івіца Дачич
23 грудня - прес-конференція військових капеланів щодо душпастирської опіки в умовах бойових дій та духовної допомоги в посткризовий період
23 грудня - нагородження переможців освітнього конкурсу "Samsung назустріч знанням"
23 грудня – круглий стіл «Вирішення проблем управління інформаційними системами при реєстрації внутрішньо переміщених осіб»
23 грудня Павло Полянський візьме участь в презентації проекту "Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні"
23 грудня відбудеться IV Всеукраїнський форум ветеранів за участю Голови Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції
23 грудня - відкрита лекція Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна ПЕРЕНОСИТЬСЯ
23 грудня відбудеться виїзне засідання Колегії Міністерства молоді та спорту
22 грудня Павло Розенко візьме участь у прямому ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі «ICTV»