українська російська англійська
Г.Темник відкрив у Маріуполі першу чергу модернізованої котельні, яка дозволить скоротити споживання енергоресурсів
17.05.2013 | 15:13
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Скоротити на 15% споживання природного газу та майже на 30% електроенергії дозволяє модернізована котельня 138 кварталу, що в Маріуполі Донецької області. Завершено першу чергу реконструкції котельні. Сьогодні об’єкт урочисто відкрив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

Міністр привітав маріупольців з відкриттям першої черги модернізованої котельні від імені Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула, назвавши подію видатною для Маріуполя. Адже котельня 138 кварталу забезпечує теплом і гарячою водою 138 об'єктів міста.

«Важливо, що проведені роботи дозволять підвищити якість та надійність надання послуг з централізованого теплопостачання.  Знизиться кількість викидів шкідливих речовин, газів, зменшиться теплове навантаження на навколишнє середовище.  Крім того, модернізація котельні - це реальний приклад роботи, направленої на зменшення споживання енергоресурсів. Встановлене нове обладнання дозволяє скоротити споживання природного газу  на 15%,  електроенергії - до 30%», - сказав Геннадій Темник. Він нагадав, що Президент України Віктор Янукович поставив завдання протягом двох найближчих років скоротити споживання природного газу на 50%.

Міністр також подякував місцевій владі за небайдужість і фінансову підтримку реалізації даного проекту, на який з міського бюджету  виділили кошти в розмірі 28849,8 тис. грн.

«Сподіваюся, так само злагоджено вестимуться роботи щодо реалізації другої черги даного проекту та модернізації ще трьох котелень, по яких вже теж розроблено проектну документацію. Хочу запевнити, що на шляху модернізації та оновлення підприємств галузі житлово-комунального господарства  Мінрегіон – перший помічник», - сказав Геннадій Темник.

Очільник Мінрегіону побажав маріупольцям і надалі ефективно реалізовувати успішні проекти, направлені на створення комфортних умов для проживання кожного мешканця міста.

Довідково

Підприємством «Маріупольтепломережа» підготовлено проектну документацію щодо реконструкції котелень 138 кварталу по вул. Кальміуській, 99; 279 кварталу по вул. Олімпійській, 75в; ЖМР-16 по вул. К.Лібкнехта, 185;  «Схід» по вул. Таганрозькій, 78 з впровадженням сучасних енергоефективних котлів.            Комплексну модернізацію підприємства розпочато з котельні 138 кварталу по вул. Кальміуській, 99.

 

 

версія для друку
Анонси
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня відбудеться 37-е засідання Ради міністрів закордонних справ країн-членів ОЧЕС
14-16 грудня 2017 року відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка
15 грудня - круглий стіл з розробки законопроекту щодо реновації застарілого житла
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністерства інфраструктури України
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"