українська російська англійська
Г.Темник відкрив у Маріуполі першу чергу модернізованої котельні, яка дозволить скоротити споживання енергоресурсів
17.05.2013 | 15:13
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Скоротити на 15% споживання природного газу та майже на 30% електроенергії дозволяє модернізована котельня 138 кварталу, що в Маріуполі Донецької області. Завершено першу чергу реконструкції котельні. Сьогодні об’єкт урочисто відкрив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

Міністр привітав маріупольців з відкриттям першої черги модернізованої котельні від імені Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула, назвавши подію видатною для Маріуполя. Адже котельня 138 кварталу забезпечує теплом і гарячою водою 138 об'єктів міста.

«Важливо, що проведені роботи дозволять підвищити якість та надійність надання послуг з централізованого теплопостачання.  Знизиться кількість викидів шкідливих речовин, газів, зменшиться теплове навантаження на навколишнє середовище.  Крім того, модернізація котельні - це реальний приклад роботи, направленої на зменшення споживання енергоресурсів. Встановлене нове обладнання дозволяє скоротити споживання природного газу  на 15%,  електроенергії - до 30%», - сказав Геннадій Темник. Він нагадав, що Президент України Віктор Янукович поставив завдання протягом двох найближчих років скоротити споживання природного газу на 50%.

Міністр також подякував місцевій владі за небайдужість і фінансову підтримку реалізації даного проекту, на який з міського бюджету  виділили кошти в розмірі 28849,8 тис. грн.

«Сподіваюся, так само злагоджено вестимуться роботи щодо реалізації другої черги даного проекту та модернізації ще трьох котелень, по яких вже теж розроблено проектну документацію. Хочу запевнити, що на шляху модернізації та оновлення підприємств галузі житлово-комунального господарства  Мінрегіон – перший помічник», - сказав Геннадій Темник.

Очільник Мінрегіону побажав маріупольцям і надалі ефективно реалізовувати успішні проекти, направлені на створення комфортних умов для проживання кожного мешканця міста.

Довідково

Підприємством «Маріупольтепломережа» підготовлено проектну документацію щодо реконструкції котелень 138 кварталу по вул. Кальміуській, 99; 279 кварталу по вул. Олімпійській, 75в; ЖМР-16 по вул. К.Лібкнехта, 185;  «Схід» по вул. Таганрозькій, 78 з впровадженням сучасних енергоефективних котлів.            Комплексну модернізацію підприємства розпочато з котельні 138 кварталу по вул. Кальміуській, 99.

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 липня відзначатимуть Міжнародний день Дністра
2 липня відбудуться заходи з відзначення 25-ї річниці Військово-Морських Сил ЗС України
30 червня - кінцевий строк подачі пропозицій щодо закупівлі послуг на розробку веб-порталу з питань європейської інтеграції
30 червня - проведення Міжвідомчої комісії з узгодження режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на липень 2017 року
29 червня відбудеться відкриття Технічної сесії 21-ої Генеральної Асамблеї Внутрішньо-європейської організації податкових адміністрацій
29 червня відзначатимуть Міжнародний День Дніпра
28 червня відбудеться флеш-моб до Дня Конституції України за участі Міністра юстиції України
27-28 червня Павло Клімкін здійснить робочий візит до Італійської Республіки
26-27 червня у Німеччині Голова Держенергоефективності представить інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики України