українська російська англійська
Г.Темник відкрив у Маріуполі першу чергу модернізованої котельні, яка дозволить скоротити споживання енергоресурсів
17.05.2013 | 15:13
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Скоротити на 15% споживання природного газу та майже на 30% електроенергії дозволяє модернізована котельня 138 кварталу, що в Маріуполі Донецької області. Завершено першу чергу реконструкції котельні. Сьогодні об’єкт урочисто відкрив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

Міністр привітав маріупольців з відкриттям першої черги модернізованої котельні від імені Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула, назвавши подію видатною для Маріуполя. Адже котельня 138 кварталу забезпечує теплом і гарячою водою 138 об'єктів міста.

«Важливо, що проведені роботи дозволять підвищити якість та надійність надання послуг з централізованого теплопостачання.  Знизиться кількість викидів шкідливих речовин, газів, зменшиться теплове навантаження на навколишнє середовище.  Крім того, модернізація котельні - це реальний приклад роботи, направленої на зменшення споживання енергоресурсів. Встановлене нове обладнання дозволяє скоротити споживання природного газу  на 15%,  електроенергії - до 30%», - сказав Геннадій Темник. Він нагадав, що Президент України Віктор Янукович поставив завдання протягом двох найближчих років скоротити споживання природного газу на 50%.

Міністр також подякував місцевій владі за небайдужість і фінансову підтримку реалізації даного проекту, на який з міського бюджету  виділили кошти в розмірі 28849,8 тис. грн.

«Сподіваюся, так само злагоджено вестимуться роботи щодо реалізації другої черги даного проекту та модернізації ще трьох котелень, по яких вже теж розроблено проектну документацію. Хочу запевнити, що на шляху модернізації та оновлення підприємств галузі житлово-комунального господарства  Мінрегіон – перший помічник», - сказав Геннадій Темник.

Очільник Мінрегіону побажав маріупольцям і надалі ефективно реалізовувати успішні проекти, направлені на створення комфортних умов для проживання кожного мешканця міста.

Довідково

Підприємством «Маріупольтепломережа» підготовлено проектну документацію щодо реконструкції котелень 138 кварталу по вул. Кальміуській, 99; 279 кварталу по вул. Олімпійській, 75в; ЖМР-16 по вул. К.Лібкнехта, 185;  «Схід» по вул. Таганрозькій, 78 з впровадженням сучасних енергоефективних котлів.            Комплексну модернізацію підприємства розпочато з котельні 138 кварталу по вул. Кальміуській, 99.

 

 

версія для друку
Анонси кабінету міністрів
28 лютого Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман проведе нараду з представниками металургійної промисловості
2 березня Віце-прем`єр-міністр України Іванна Климпуш-Цинцадзе візьме участь у конференції "Підсумки імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС за 2016 рік та плани на 2017 рік"
1 березня за участю Міністра юстиції Павла Петренка відбудеться прес-конференція на тему "Реєстрація бізнесу он-лайн"
28 лютого - засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посад до Державного бюро розслідувань
28 лютого Державний секретар Міністерства закордонних справ Андрій Заяць - на прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України
28 лютого - публічний звіт Голови Держенергоефективності на тему "Енергоефективність та відновлювана енергетика в Україні: результати 2016 року та плани на 2017 рік"
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття посад першого заступника та заступника Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження
Оголошено конкурс на зайняття посади державного секретаря Міністерства аграрної політики та продовольства України
Оголошено конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад першого заступника та заступника Голови Державної інспекції ядерного регулювання
Оголошено повторний конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби фінансового моніторингу
3 березня відбудеться прес-тур до Луцька для висвітлення питання успішної термомодернізації місцевих ОСББ
2-3 березня відбудеться VІ форум України з питань розвитку конкуренції
2 березня 2017 року відбудеться публічний звіт Голови Державного агентства водних ресурсів України Ірини Овчаренко
28 лютого Володимир Омелян візьме участь у презентації верифікаційного звіту Ініціативи CoST Ukraine
28 лютого 2017 року о 10 год. 00 хв. відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
28 лютого з нагоди Міжнародного дня рідкісних захворювань відбудеться ІІІ Всеукраїнський з'їзд орфанних хворих
28 лютого Остап Семерак візьме участь у щорічному Українському енергетичному форумі
27 лютого Георгій Тука у прямих ефірах на 5 каналі, NewsOne, ICTV