українська російська англійська
Україна та Всесвітня туристична організація посилять співпрацю в сфері туризму
29.11.2012 | 17:15
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Україна та Всесвітня туристична організація будуть поглиблювати співпрацю у сфері туризму. Такої домовленості досягнуто Віце-прем’єр-міністром України – Міністром інфраструктури України Борисом Колесніковим та Генеральним секретарем Всесвітньої туристичної організації (ЮНВТО) Талебом Ріфаї під час робочої зустрічі, яка відбулася 29  листопада 2012 року у м. Києві в рамках Міжнародного туристичного форуму. У зустрічі також взяли участь Голова Державного агентства України з туризму та курортів Олена Шаповалова та регіональний директор з питань країн Європи ЮНВТО Ізабель Гаранья.

Борис Колесніков повідомив, що успішне проведення в Україні Євро-2012 надало позитивний імпульс розвитку сфери туризму. Під час підготовки до проведення цього визначного спортивного свята було виконано великий обсяг робіт з розбудови та оновлення транспортної, туристичної та спортивної інфраструктури.

У рамках проведення Євро-2012, зазначив Віце-прем’єр-міністр України, наша держава здобула не лише важливий досвід організації глобальних заходів, але  й визнання у світі як нова туристична країна, що має потужний потенціал для розвитку.  Головним завданням на сьогодні є забезпечення ефективного використання нових можливостей, підтримка зростання інтересу до України в світі, формування та просування конкурентоспроможного національного туристичного продукту.

Довідково

Всесвітня туристична організація Організації Об’єднаних Націй (ЮНВТО) - провідна міжнародна організація у сфері туризму. Штаб-квартира ЮНВТО знаходиться у Мадриді (Іспанія), Перша Генеральна асамблея ЮНВТО відбулась у травні 1975 року. У 2003 році ЮНВТО отримала статус спеціалізованої установи Організації Об’єднаних Націй.

Діяльність ЮНВТО спрямована на розвиток сталого і загальнодоступного туризму. Як виконавчий орган Програми розвитку ООН ЮНВТО фінансує та реалізує проекти у сфері туризму.

У ЮНВТО представлено 150 країн, 7 територій, а також близько 300 організацій з статусом приєднаних членів (підприємства індустрії туризму, навчальні заклади, туристичні асоціації та місцеві туристичні адміністрації).

Держава Україна є членом ЮНВТО з 1997 року. Низка установ та організацій сфери туризму України мають статус приєднаних членів ЮНВТО, а саме: Київська міська державна адміністрація; готель Дніпро; Київський університет туризму, економіки та права.

Талеб Ріфаї (Taleb Rifai) - Генеральний Секретар ЮНВТО з січня 2010 року (обраний на 18-й сесії Генеральної асамблеї ЮНВТО у жовтні 2009 року відповідно до рекомендації Виконавчого комітету ЮНВТО).

До січня 2003 року обіймав посаду Міністра туризму та стародавностей Йорданії. Під час свого перебування на посаді Міністра туризму та стародавностей Йорданії. Пан Ріфаї був Головою Виконавчої ради ЮНВТО.

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
30 серпня -21 вересня - конкурс на посаду директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти "Дипломатична академія України ім. Геннадія Удовенка при МЗС"
21 вересня в Мінмолодьспорту презентують стратегічний план розвитку спорткомплексу "Авангард"
21 вересня відбудеться прес-брифінг "Зміни, що рятують життя: нові кроки у боротьбі з інфарктами в Україні"
21 вересня - прес-конференція Лева Парцхаладзе