українська російська англійська
Україна та Всесвітня туристична організація посилять співпрацю в сфері туризму
29.11.2012 | 17:15
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Україна та Всесвітня туристична організація будуть поглиблювати співпрацю у сфері туризму. Такої домовленості досягнуто Віце-прем’єр-міністром України – Міністром інфраструктури України Борисом Колесніковим та Генеральним секретарем Всесвітньої туристичної організації (ЮНВТО) Талебом Ріфаї під час робочої зустрічі, яка відбулася 29  листопада 2012 року у м. Києві в рамках Міжнародного туристичного форуму. У зустрічі також взяли участь Голова Державного агентства України з туризму та курортів Олена Шаповалова та регіональний директор з питань країн Європи ЮНВТО Ізабель Гаранья.

Борис Колесніков повідомив, що успішне проведення в Україні Євро-2012 надало позитивний імпульс розвитку сфери туризму. Під час підготовки до проведення цього визначного спортивного свята було виконано великий обсяг робіт з розбудови та оновлення транспортної, туристичної та спортивної інфраструктури.

У рамках проведення Євро-2012, зазначив Віце-прем’єр-міністр України, наша держава здобула не лише важливий досвід організації глобальних заходів, але  й визнання у світі як нова туристична країна, що має потужний потенціал для розвитку.  Головним завданням на сьогодні є забезпечення ефективного використання нових можливостей, підтримка зростання інтересу до України в світі, формування та просування конкурентоспроможного національного туристичного продукту.

Довідково

Всесвітня туристична організація Організації Об’єднаних Націй (ЮНВТО) - провідна міжнародна організація у сфері туризму. Штаб-квартира ЮНВТО знаходиться у Мадриді (Іспанія), Перша Генеральна асамблея ЮНВТО відбулась у травні 1975 року. У 2003 році ЮНВТО отримала статус спеціалізованої установи Організації Об’єднаних Націй.

Діяльність ЮНВТО спрямована на розвиток сталого і загальнодоступного туризму. Як виконавчий орган Програми розвитку ООН ЮНВТО фінансує та реалізує проекти у сфері туризму.

У ЮНВТО представлено 150 країн, 7 територій, а також близько 300 організацій з статусом приєднаних членів (підприємства індустрії туризму, навчальні заклади, туристичні асоціації та місцеві туристичні адміністрації).

Держава Україна є членом ЮНВТО з 1997 року. Низка установ та організацій сфери туризму України мають статус приєднаних членів ЮНВТО, а саме: Київська міська державна адміністрація; готель Дніпро; Київський університет туризму, економіки та права.

Талеб Ріфаї (Taleb Rifai) - Генеральний Секретар ЮНВТО з січня 2010 року (обраний на 18-й сесії Генеральної асамблеї ЮНВТО у жовтні 2009 року відповідно до рекомендації Виконавчого комітету ЮНВТО).

До січня 2003 року обіймав посаду Міністра туризму та стародавностей Йорданії. Під час свого перебування на посаді Міністра туризму та стародавностей Йорданії. Пан Ріфаї був Головою Виконавчої ради ЮНВТО.

версія для друку
Анонси кабінету міністрів
28 лютого Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман проведе нараду з представниками металургійної промисловості
2 березня Віце-прем`єр-міністр України Іванна Климпуш-Цинцадзе візьме участь у конференції "Підсумки імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС за 2016 рік та плани на 2017 рік"
1 березня за участю Міністра юстиції Павла Петренка відбудеться прес-конференція на тему "Реєстрація бізнесу он-лайн"
28 лютого - засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посад до Державного бюро розслідувань
28 лютого Державний секретар Міністерства закордонних справ Андрій Заяць - на прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України
28 лютого - публічний звіт Голови Держенергоефективності на тему "Енергоефективність та відновлювана енергетика в Україні: результати 2016 року та плани на 2017 рік"
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття посад першого заступника та заступника Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження
Оголошено конкурс на зайняття посади державного секретаря Міністерства аграрної політики та продовольства України
Оголошено конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад першого заступника та заступника Голови Державної інспекції ядерного регулювання
Оголошено повторний конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби фінансового моніторингу
3 березня відбудеться прес-тур до Луцька для висвітлення питання успішної термомодернізації місцевих ОСББ
2-3 березня відбудеться VІ форум України з питань розвитку конкуренції
2 березня 2017 року відбудеться публічний звіт Голови Державного агентства водних ресурсів України Ірини Овчаренко
28 лютого Володимир Омелян візьме участь у презентації верифікаційного звіту Ініціативи CoST Ukraine
28 лютого 2017 року о 10 год. 00 хв. відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
28 лютого з нагоди Міжнародного дня рідкісних захворювань відбудеться ІІІ Всеукраїнський з'їзд орфанних хворих
28 лютого Остап Семерак візьме участь у щорічному Українському енергетичному форумі
27 лютого Георгій Тука у прямих ефірах на 5 каналі, NewsOne, ICTV