українська російська англійська
Затверджено порядок створення вітчизняними фондовими компаніями своїх філій за межами України
12.11.2012 | 10:14
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) на своєму плановому засіданні, що відбулося 6 листопада 2012 року, затвердила Порядок надання погодження на створення професійним учасником фондового ринку відокремленого підрозділу за межами України.

Комісія закінчує процедуру підготовки документа, який регламентуватиме створення вітчизняними фондовими компаніями (брокерами, інвестиційними фондами, торговцями) своїх філій за межами України. «Ми готували Порядок у тісній взаємодії з учасниками ринку, тому маємо надію, що відповідні нововведення дадуть змогу залучати нових інвесторів до цих компаній, а також сприятимуть інтеграції вітчизняного та іноземних фондових ринків», - прокоментував новацію Олексій Тарасенко, член НКЦПФР.

Загалом, відповідний документ прописує умови, за яких Комісія надаватиме компаніям погодження на створення відокремленого підрозділу за межами України. Передбачається, що від компанії вимагатимуться дані щодо забезпечення умов, які дозволять даному підрозділу провадити діяльність. Також Порядок визначає перелік документів, які необхідні для отримання такого погодження, технічні вимоги до компанії, а також особливості ліквідації відповідного підрозділу.

«Крім того, зазначу, що компанія, яка працюватиме за кордоном, має не лише виконувати норми, що передбачені цим документом, а й керуватися законодавством країни, у якій провадитиме діяльність такий підрозділ», - додав Олексій Тарасенко.

Наразі документ вже направлено до Міністерства юстиції України для проходження обов'язкової процедури державної реєстрації. Даний Порядок набуває чинності з дня його офіційного опублікування.

 

версія для друку
Анонси
У День св. Миколая на Головпоштамті буде відкрито "Пошту Діда Мороза"
18 грудня Мінмолодьспорту та Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" запрошує на церемонію "Спортивне сузір'я України
18 грудня Міністр юстиції Павло Петренко візьме участь у відкритій дискусії "бізнес-влада", організованою Європейською Бізнес Асоціацією
18 грудня у с. Літки Київської області рятувальники проведуть для дітей зі Сходу благодійну акцію "Святий Миколай принесе радість кожному!"
18 грудня відбудеться прес-конференція на тему "Реформа законодавства про судово-експертну діяльність"
18 грудня відбудеться урочисте покладання квітів на честь працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов'язків
18 грудня відбудеться відкриття семінару на тему: "Правові засоби захисту інтересів держави Україна у зв'язку з агресією РФ на Сході України та анексією Криму"