українська російська англійська
Модернізовані електроплити у школах та дитсадках заощадять електроенергію та кошти
24.11.2011 | 10:35
Київська МДА

У загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладах бюджетної сфери модернізують промислові електроплити. Таке розпорядження підписав голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

Замовником відповідних робіт з розробки проектно-кошторисної документації та самої модернізації визначено комунальне підприємство «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях Києва». Фінансування ж здійснюватиметься відповідно до показників Програми соціально-економічного розвитку столиці на 2011 рік.

Нові електроплити встановлять у 54 школах, ліцеях, гімназіях, дитсадках та інших закладах у всіх 10 районах міста.

Це ще один крок в напрямку енергоефективної модернізації міського господарства, що передбачено у Стратегії розвитку Києва до 2025 року. Адже за рахунок енергозберігаючих технологій і зменшення споживання енергетичних ресурсів щоденно можна заощаджувати десятки тисяч гривень.

 

версія для друку
Анонси
29 травня відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю "Інституційне забезпечення кадрової політики у державному управлінні: становлення та розвиток"
26-28 травня відбудеться ХVІІ Міжнародна науково-практична конференція "Безпека інформації у інформаційно-телекомунікаційних системах"
28 травня радник Міністра інформаційної політики України Сергій Костинський візьме участь у Львівському медіа форумі
28 травня Міністерство оборони презентує нові підходи у речовому та продовольчому забезпеченні військовослужбовців
28 травня відбудеться міжнародна конференція "Зерновий форум & Maritime days"
28 травня - виїзне засідання колегії Мінмолодьспорту щодо засад молодіжної політики України та національно-патріотичного виховання
27 травня - Міністр соціальної політики Павло Розенко в ефірі телеканалу "24"